Вхідні двері від ТзОВ "Тесля"

-dors-left-2

Вхідні двері є візитною карткою Вашого будинку, офісу чи іншої установи. До них завжди були високі вимоги, адже двері повинні бути надійними, звуко- і теплозахисними, довговічними, стійкими до зовнішніх факторів, а головне – забезпечувати безпеку приміщень.

Компанія “Тесля” виконує дерев’яні накладки з дуба, сосни, модрини, вільхи на металеву основу. Ми співпрацюємо з партнерами, які виготовляють металеві двері. Тобто в нас Ви зможете замовити повністю вхідний металевий блок, будь-якого розміру та форми з дерев’яною накладкою за Вашим індивідуальним замовленням або за нашим каталогом. Такі вхідні двері довговічні та підлягають реставрації!

Не менш важливим фактором є індивідуальний підхід виробника до покупця, можливість виконати його побажання, виготовити вхідні двері заданого Вами розміру, підібрати для них відповідні замки, фурнітуру або ж декоративні накладки.

Також ми виготовляємо вхідні двері з масиву дерева. Такі двері виходять міцні та надзвичайно надійні.

Двері від ”Теслі” прекрасно витримують експлуатацію у приміщеннях з інтенсивним потоком людей, тому у нас частими замовниками є популярні ресторани!

Дерево традиційно залишається екологічно чистим матеріалом, адже двері з натуральної деревини не виділяють токсинів. Також перевагою дерева є естетичність. Гідні уваги двері виготовляються з цільної деревинита з дотриманням технологій.

При замовленні наш менеджер у першу чергу пропонує палітру типових дверних форм. Вона напрацьована за 25 років досвіду і включає найпопулярніші моделі дверного полотна. Ми працюємо для замовника і кожен наш виріб індивідуальний. Запевняємо Вас, реалізуємо все, що можна виготовити з дерева на сьогодні.

Звертайтеся до компанії ”Тесля”, адже ми запропонуємо найкращі варіанти, які відповідають вимогам дизайнерської думки, стильового рішення та уподобань господарів.

-dors-right-2

Cхема вхідних дверей

dors-out-sceme

Приклади вхідних дверей

Сервіс

ВИЇЗД НА ОБ'ЄКТ ТА ЗАМІРИ

Ми виконуємо заміри усіх дверей, які виготовляємо особисто. Якісні заміри - запорука відсутності проблем при встановлені. Також це допомагає ідеально підігнати двері в нестандартний дверний проріз.

ДВЕРІ БУДЬ ЯКОЇ СКЛАДНОСТІ

Виготовлення полотен любої форми й конфігурації, широкий вибір готових варіантів у каталозі або розробка оригінальних дверей за персональним ескізом.

ВСТАНОВЛЕННЯ ТА ГАРАНТІЙНИЙ СЕРВІС

Ми надаємо гарантійне обслуговування усіх наших виробів.

Бажаєте щось запитати у нас про вхідні двері?

ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ

Якщо нам вдалося запевнити вас, що наші двері справді варті стати окрасою вашої оселі, офісу чи закладу, ви можете скористатися нашою сторінкою замовлення. Заповніть форму і наш менеджер передзвонить до вас щоб уточнити всі деталі.

ЗАДАТИ ЗАПИТАННЯ

Якщо у вас виникли питання по нашій продукції ми завжди раді на них відповісти.

teslya.br@gmail.com