Міжкімнатні двері

room-dors-left-2

Щороку компанія ”Тесля” виготовляє і встановлює безліч дверних блоків, як для приватних осель, так і для громадських закладів. І щодня ми зустрічаємося з новими завданнями і викликами в нашій професії, які успішно вирішуємо за лічені години. Наша продукція завоювала довіру покупців на ринку дерев’яних дверей своєю високою якістю, сучасним дизайном і відмінним співвідношенням ціни – якості.

Важливо знати, що дерево стає якісним продуктом, коли за його обробку беруться справжні професіонали. Зовнішня привабливість дверей – важливий показник. Вона зустрічає гостей і створює перше враження про будинок. Саме тому двері повинні гармоніювати з Вашим інтер’єром.

Двері від ”Теслі” прекрасно витримують експлуатацію у приміщеннях з інтенсивним потоком людей, тому у нас частими замовниками є популярні ресторани!

Дерево традиційно залишається екологічно чистим матеріалом, адже двері з натуральної деревини не виділяють токсинів. Також перевагою дерева є естетичність. Гідні уваги двері виготовляються з цільної деревинита з дотриманням технологій.

При замовленні наш менеджер у першу чергу пропонує палітру типових дверних форм. Вона напрацьована за 25 років досвіду і включає найпопулярніші моделі дверного полотна. Ми працюємо для замовника і кожен наш виріб індивідуальний. Запевняємо Вас, реалізуємо все, що можна виготовити з дерева на сьогодні.

Звертайтеся до компанії ”Тесля”, адже ми запропонуємо найкращі варіанти, які відповідають вимогам дизайнерської думки, стильового рішення та уподобань господарів.

room-dors-right-2

Види дверних полотен

Схема міжкімнатних дверей

Вхідний дверний блок передбачає в собі чотири складові частини: дверну коробку, металеве дверне полотно, дерев’яна накладка, поріг, лиштва Це змальований типовий вхідний блок. Але його варіацій існує безліч – може мінятись кількість відкривних полотен в блоці, їх спосіб відкривання, форма і розміри. Вгорі можна обладнати фрамугу, дотягувач або ж сигналізаційну систему. Лиштва виготовлена з масиву дуба, пряма, із заокругленими гранями, може бути гладка або фігурна, або карнизна.

dors-mig-sceme

Сировина

Деревина – цінний матеріал з унікальними якостями, який використовує людина з давніх часів. І сьогодні, незважаючи на появу безлічі нових синтетичних матеріалів, деревина як і раніше широко використовується в будівництві, при виготовленні малих архітектурних форм, меблів, сходів тощо. Тому важливо знати властивості різних порід деревини, щоб не розчаруватися у виборі і завжди отримувати бажаний результат.
Необхідно добре розуміти властивості різних порід деревини, вміти розрізняти і визначати їх візуально і на дотик, а також правильно готувати матеріал до роботи. При виборі породи враховують колір, текстуру і фізичні характеристики.

Дуб
02

Дуб є одним з найбільш щільних природних матеріалів, а високий вміст дубильних речовин робить деревину стійкою до грибкових захворювань і комах.

Сосна
01

Сосна має м’яку, білу або блідо-жовту деревину, з малою вагою. Стійка до усадки і набухання. Часто використовується для декору інтер’єру.

Модрина
03

Модрина використовується для складних теслярських робіт, обшивки зовнішніми панелями, зовнішніх і внутрішніх столярних виробів, а також для підлогових покриттів.

Вільха
03

Деревина досить м’яка, тому необхідно дотримуватися обережності, щоб уберегтись від вм’ятин. Європейська вільха відмінно клеється, фарбується, і піддається фінальній обробці.

Сервіс

ВИЇЗД НА ОБ'ЄКТ ТА ЗАМІРИ

Ми виконуємо заміри усіх дверей, які виготовляємо особисто. Якісні заміри - запорука відсутності проблем при встановлені. Також це допомагає ідеально підігнати двері в нестандартний дверний проріз.

ДВЕРI БУДЬ-ЯКОЇ СКЛАДНОСТІ

Виготовлення полотен любої форми й конфігурації, широкий вибір готових варіантів у каталозі або розробка оригінальних дверей за персональним ескізом.

ВСТАНОВЛЕННЯ ТА ГАРАНТІЙНИЙ СЕРВІС

Ми надаємо гарантійне обслуговування усіх наших виробів.

Бажаєте щось запитати у нас про міжкімнатні двері?

ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ

Якщо нам вдалося запевнити вас, що наші двері справді варті стати окрасою вашої оселі, офісу чи закладу, ви можете скористатися нашою сторінкою замовлення. Заповніть форму і наш менеджер передзвонить до вас щоб уточнити всі деталі.

ЗАДАТИ НАМ ПИТАННЯ

Якщо у вас виникли питання по нашій продукції ми завжди раді на них відповісти.

teslya.br@gmail.com