Сходи

stairs-00

Сходи – це складна і дуже важлива конструкція. “Тесля” проектує і встановлює дерев’яні сходи з 1991 року. На сьогодні ми вже втратили лік усім реалізованим проектам і заробили авторитет на деревообробному ринку України.
Дерев’яні сходи підкреслюють всі переваги вашого інтер’єру і не рідко є «візитною карткою» вашого будинку. Слід максимально приділити увагу матеріалу, з якого будуть зроблені ваші сходи. Саме від вибору матеріалу залежать їх технічні та фізичні характеристики. На сьогоднішній день сучасні технології виробництва дозволяють встановлювати дерев’яні сходи для будинку на замовлення, виробляти якісні сходи будь-якого розміру і з будь-якої породи дерева.
Будинок наповнюється особливою теплотою і затишком, якщо в дизайні інтер’єру присутні дерев’яні сходи. Часто до нас звертаються люди з проханням обшиття залитих бетонних маршів, обшиття металевих каркасів, укріплення існуючих або виготовлення нових. Все це нам під силу! А наш менеджер надасть кваліфіковану відповідь з будь-якого питання. Важливо, щоб конструкція була вишуканою і одночасно надійною. У цьому допоможуть професіонали. Адже від точності та професіоналізму  залежить комфортне використання сходів впродовж тривалого часу.
Наше портфоліо рясніє сходами, які прикрашають популярні заклади України, такі як Кумпель, Red Pepper, Старгород, Ресторація Бачевських і багато інших. Фото найпопулярніших ми включили до онлайн каталогу. Ви може переглянути їх на нашому сайті.
Коли ви пройдетесь по справжніх сходах від “Теслі”, проведете рукою по дерев’яному перилу, балясинах, відчуєте аромат дерева, що наповнює приміщення, Ви зрозумієте, що такі сходи варті того, щоб стати Вашими. Живе дерево дарує особливі враження при дотику до нього. Можливо, ходьба босоніж по сходах стане вашим улюбленим заняттям.

Приклади наших сходів

Схема елементів сходів

”Тесля” спеціалізується саме на дерев’яних сходах різноманітних форм і розмірів. Щоб ви краще розуміли наше виробництво ми демонструємо схематичне зображення типового сходового маршу і балюстради з дуба. Сходини  і підсходинилягають на несучий елемент сходів – дерев’яні косоуриякі у свою чергу опираються на перекриття. До сходин кріпляться балясини і стовп. А вже в кінці до баляси приставляється перило через підперильну рейку, що міцно зв’язує конструкцію. Цей короткий лікбез лиш демонструє елементи, які можна віднайти практично у всіх сходових конструкціях. Далі ідуть збагачення і доповнення форм різними прийомами і дизайнерськими рішеннями. Наприклад сходи із забіжними сходинами, сходи гвинтові, на больцях, по металевому каркасі, обшивка бетонних маршів і так далі…

stairs-sceme

Деревина яку ми викорустовуємо для сходових клітин

Модрина
03

Модрина використовується для складних теслярських робіт, обшивки зовнішніми панелями, зовнішніх і внутрішніх столярних виробів, а також для підлогових покриттів. Деревина модрини одна з найстійкіших до механічних пошкоджень, не поступається дубу, а будучи висушеною, модрина та вироби з неї не схильні до гниття, тому що присутність в ній камеді (природної речовини) захищає деревину від псування. Тому споруди з неї стоять століттями.

Дуб
02

Дуб є одним з найбільш щільних природних матеріалів, а високий вміст дубильних речовин робить деревину стійкою до грибкових захворювань і комах. Висока міцність і твердість деревини дуба сприяє виготовленню дрібних, але в той же час міцних кріпильних з’єднань. Завдяки високому вмісту дубильних речовин дуб вважається найстійкішим до гниття з усіх листяних порід. Також він здатний гнутись, має гарну текстуру і колір.

Ясен
01

Деревина ясена має високу міцність і в’язкість, мало здатна до розтріскування. Також дана порода довговічна, стійка до загнивання, з досить гарною текстурою, подібна на деревину дуба, при сушінні мало жолобиться й добре гнеться. Міцність при статичному вигині, ударна щільність і торцева твердість вищі, порівняно з деревиною дуба, в середньому на 15 %.

Сервіс

ВИЇЗД НА ОБ'ЄКТ ТА ЗАМІРИ

Ми виконуємо заміри кожних сходів, які ми виготовляємо особисто. Якісні заміри запорука відсутності проблем при встановлені. Також це дозволяє ідеально змонтувати марш в нестандартному приміщенні.

ВСТАНОВЛЕННЯ ТА ГАРАНТІЙНИЙ СЕРВІС

Ми монтуємо сходи на місці ''під ключ''. Після нашого монтажу ми надаємо сервісне обслуговування наших виробів і фабричну гарантію.

СХОДИ БУДЬ-ЯКОЇ СКЛАДНОСТІ

Виготовляємо сходи різноманітних форм і конфігурацій, широкий вибір готових варіантів у каталозі або розробка оригінальних за персональним ескізом.

Виникли питання про сходи?

ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ

Якщо нам вдалося запевнити вас, що наші двері справді варті стати окрасою вашої оселі, офісу чи закладу, ви можете скористатися нашою сторінкою замовлення. Заповніть форму і наш менеджер передзвонить до вас щоб уточнити всі деталі.

ЗАДАТИ ЗАПИТАННЯ

Якщо у вас виникли питання по нашій продукції ми завжди раді на них відповісти.

teslya.br@gmail.com