Вироби з дерева

woodworks-top

Компанія Тесля виготовляє різноманітні вироби і елементи інтер’єру з дерева на замовлення. Це можуть бути, як звичайні кухонні дошки, стілець, вішак, так і авторський стіл з комбінацією скла, металу та дерева. Тесля ніколи не прив’язується до певного стилю, ба навпаки – підтримує бачення дизайнера і готова випробувати власні вміння у плідній співпраці. Таким чином, за роки практики компанія здобула низку оцінювачів нашої продукції. Серед них мережеві ресторани, бари та кафе – Челентано, Картопляна хата, Старгород, Егоїсти, Кумпель, Ред Пепер, та інші.
Меблі чудово служать, витримують щоденну експлуатацію та не втрачають свого початкового вигляду. Окрім того, натуральне дерево піддається реставрації, на відміну від дешевих штучних матеріалів.
Нижче ми викладаємо галерею зразків наших виробів, можете вибрати Вам до смаку або ж запропонувати свій варіант.

Сировина

Деревина – цінний матеріал з унікальними якостями, який використовує людина з давніх часів. І сьогодні, незважаючи на появу безлічі нових синтетичних матеріалів, деревина як і раніше широко використовується в будівництві, при виготовленні малих архітектурних форм, меблів, сходів тощо. Тому важливо знати властивості різних порід деревини, щоб не розчаруватися у виборі і завжди отримувати бажаний результат.
Необхідно добре розуміти властивості різних порід деревини, вміти розрізняти і визначати їх візуально і на дотик, а також правильно готувати матеріал до роботи. При виборі породи враховують колір, текстуру і фізичні характеристики.

log

Сервіс

ВИЇЗД НА ОБ'ЄКТ ТА ЗАМІРИ

Ми виконуємо заміри кожних дверей які ми виготовляємо особисто. Якісні заміри запорука відсутності проблем при встановлені. Також дозволяє ідеально підігнати двері в нестандартний дверний проєм.

ВИГОТОВЛЕННЯ ДВЕРЕЙ БУДЬ ЯКОЇ СКЛАДНОСТІ

Ви хочете замовити кімнатні двері для кількаповерхового готелю люкс класу чи ви хочете поміняти нестандартні двері квартири ще польської квартири. Будь яка складність дерев'яних виробів нас ніколи не лякала.

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА

Ви далеко від Львова? Не привід для переживань! Ми доставляєм двері та вироби з дерева по всій Україні. Від карпатських готелей Буковеля до самих гучних клубів Харкова.

ВСТАНОВЛЕННЯ ТА ГАРАНТІЙНИЙ СЕРВІС

Ви хочете замовити кімнатні двері для кількаповерхового готелю люкс класу чи ви хочете поміняти нестандартні двері квартири ще польської квартири. Будь яка складність дерев'яних виробів нас ніколи не лякала.

Бажаєте щось запитати у нас про вироби з дерева?

ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ

Наші вироби з дерева справді варті стати окрасою вашої оселі, офісу чи закладу, ви можете скористатися нашою сторінкою замовлення. Заповніть форму і наш менеджер передзвонить до вас щоб уточнити всі деталі.

ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ НАМ

+38(067)682-32-48
+38(032)234-67-27

ЗАДАТИ НАМ ПИТАННЯ

Якщо у вас виникли питання по нашій продукції ми завжди раді на них відповісти.

teslya.br@gmail.com